Foto: sxc.hu/profile/Gastonmag
Er komt een einde aan het systeem van programmaraden door een wijziging van de Mediawet. Met ingang van 1 januari 2014 verliezen klanten zo hun inspraak op het analoge zenderpakket.
Programmaraden geven een advies aan de kabelexploitanten over het basispakket van minimaal 15 analoge tv-zenders. De exploitanten waren verplicht die zenders op te nemen in het pakket.
Na 18 jaar komt er nu een einde aan dat systeem. De nieuwe wet regelt dat pakketaanbieders ten minste 30 digitale tv-zenders moeten aanbieden. In dit basispakket moeten in ieder geval de Nederlandse en Vlaamse publieke zenders zitten. Verder gelden er geen beperkingen of verplichtingen.
In de nieuwe werkweek krijgt de zon alle ruimte. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis is het…
Een bijzonder concert zondagmiddag in de Lutherse Kerk. Klarinetorkest Capriccio gaf een eerbetoon aan de…
Het brandwondencentrum van het Martini Ziekenhuis bereidt zich voor op de opvang van eventuele slachtoffers…
Jeroen Eefting uit de stad wil in november mee gaan doen aan de marathon van…
Koploper GRC Groningen verspeelde in de tweede klasse H zondag twee punten. Een klasse lager…
In een leegstaand gebouw van het UMCG aan de Antonius Deusinglaan heeft zondagmiddag korte tijd…