Supporters van FC Groningen hebben afgelopen weekend gekozen voor de zwart-groene variant van het uitshirt. Voor het thuisshirt kwam het shirt met de smalle banen naar voren.
Supporters konden kiezen uit drie variaties van het uitshirt, waarbij de groen-zwarte variatie al snel de meest favoriete keuze was. Van de ruim 6000 stemmers koos 65% voor de zwart-groene. Bij het thuisshirt was de stemming spannender, slechts 51% van de stemmers koos voor de smalle banen ten opzichte van de bredere groene banen.
Masita is volgend jaar de nieuwe shirtleverancier van FC Groningen en gaat mee in de ingezette traditie om de supporters te laten kiezen om in welke shirts de FC volgend jaar gaat lopen. De keuzevarianten die donderdag gepresenteerd werden zijn onder andere samengesteld door bezoekers van FCGForum.nl
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
Bekijk reacties
Was ook mijn keus
En dat alles voor de commercie. De kas is nooit vol.