Eet het Sint Maartensnoepgoed zoveel mogelijk in één keer op. Dat advies geeft kindertandarts Gert Stel op de website van het UMCG.
“Wanneer je elk half uur wat uit je zak met Sint-Maartensnoepgoed graait, krijgt je mond niet de tijd om te herstellen van al die aanvallen van bacteriën”, aldus Stel. “Dan blijven die bacteriën zuur aanmaken en blijven ze je tanden aanvallen en zo krijg je gaatjes. Dus: ja, het is beter om al je snoep in een keer op eten.”
Met deze wetenschap kunnen de kinderen maandagavond dus ongegeneerd hun monden volproppen met snoep.
De zon krijgt de komende dagen alle ruimte. Volgens OOG-weerman is er een kans dat…
Julian Steen neemt na dit seizoen afscheid als coach van dames 1 van hockeyvereniging GHHC.…
Met het verwijderen van het dak van de boerderij Euvelgunnerheem is het herstel van het…
Bij de verdiepte ligging van de zuidelijke ringweg moeten snel geluidsschermen geplaatst worden. Dat vinden…
Langebaanschaatser Jenning de Boo heeft dinsdag uit handen van sportwethouder Inge Jongman (ChristenUnie) de gouden…
Een proef in het zuiden van het land om de laadsnelheid van laadpalen tijdens piekmomenten…
Bekijk reacties
En dan zitten alle ouders thuis met kotsende kinderen omdat ze teveel snoep hebben gehad...
Wij haalden vroeger gewoon snoep op en dat ging gewoon in de snoeppot. Hoefden we een half jaar geen snoep meer te kopen.
das waar helemaal mee eens toen wij zelf nog liepen toen we jonger waren ging het snoep ook allemaal op 1 hoop en dan maar een half jaar lang lekker snoepen en onze papa en mama hoefden geen snoep te kopen de eerste half jaar.
Sjonge jonge, is er misschien nog een kinderfeest te vinden waar volwassenen zich niet tegen aan gaan bemoeien ??
Ik wist niet dat het zó slecht ging met de tandartshandel..