Categorieën: Sport

Goud voor atleten Codrington en Kupers

De Groningse atleten Giovanni Codrington en Thijmen Kupers hebben zondag tijdens het NK Indoor Atletiek in Apeldoorn goud gewonnen. Codrington (foto) won de 60 meter, Kupers was de snelste op de 800 meter.

Giovanni Codrington bleef met zijn tijd van 6,76 seconden de nummer twee, Brian Mariano, nipt voor. In de serie had de sprinter van Groningen Atletiek al een tijd van 6,74 neergezet. De limiet voor deelname aan het WK Indoor in maart (6,65) bleef buiten bereik.

Thijmen Kupers maakte zijn favorietenrol op de 800 meter waar. Hij finishte in 1 minuut 50,15. De tactische race verliep een stuk trager dan zaterdag tijdens de serie. Zijn Team 4 Mijl won ook nog brons op de 4 x 400 meter estafette. De ploeg liep een tijd van 3 minuten 22,12.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

‘Zondag kans op een bui, komende dagen wisselend bewolkt’

Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…

6 uur geleden

Gorecht en TKB sluiten aan; Helpman pakt dure punten; VVG grote verliezer in 3R;

In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…

6 uur geleden

Lycurgus wint ook uitwedstrijd tegen Tectum Achel

Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…

6 uur geleden

1H: Ruime zege Be Quick 1887, nederlaag Oranje Nassau

Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…

7 uur geleden

Koploper PKC’83 verspeelt drie punten in derby tegen Velocitas

Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…

8 uur geleden

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

9 uur geleden