De Groningse atleten Giovanni Codrington en Thijmen Kupers hebben zondag tijdens het NK Indoor Atletiek in Apeldoorn goud gewonnen. Codrington (foto) won de 60 meter, Kupers was de snelste op de 800 meter.
Giovanni Codrington bleef met zijn tijd van 6,76 seconden de nummer twee, Brian Mariano, nipt voor. In de serie had de sprinter van Groningen Atletiek al een tijd van 6,74 neergezet. De limiet voor deelname aan het WK Indoor in maart (6,65) bleef buiten bereik.
Thijmen Kupers maakte zijn favorietenrol op de 800 meter waar. Hij finishte in 1 minuut 50,15. De tactische race verliep een stuk trager dan zaterdag tijdens de serie. Zijn Team 4 Mijl won ook nog brons op de 4 x 400 meter estafette. De ploeg liep een tijd van 3 minuten 22,12.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…