Project Do’orgaan, een organisatie dat orgaandonatie bespreekbaar wil maken, gaf een voorstelling in het Noorderpoortcollege. Samen met enkele tweedejaarsstudenten verpleegkunde gaven zij ook workshops om het thema meer aandacht te geven.
Tijdens de voorstelling werden enkele stellingen besproken met de aanwezige studenten. Hierdoor ontstonden vaak boeiende discussies die ieders mening over orgaandonatie veranderde.
Heel wat studenten waren na afloop ook begaan met het onderwerp en overwogen zelfs om donor te worden.
Dit jaar lieten we ons niet kisten op 1 april - of toch wel? We…
Op het Hoofdstation is dinsdagochtend een lichaam gevonden. Over de doodsoorzaak is vooralsnog niets bekend.…
Op de kruising tussen de W.A Scholtestraat en de Turfsingel raakte dinsdagochtend een fietser gewond…
Op de vroege dinsdagochtend is een 47-jarige vrouw uit Tolbert gewond geraakt bij een steekincident…
De politie is maandagavond met maar liefst zeven politieauto's uitgerukt vanwege een bijzondere melding. Volgens…
Na een frisse, maar zonnige maandag lopen de temperaturen deze week verder op. Volgens OOG-weerman…
Bekijk reacties
Het is werkelijk ongelooflijk dat de ORGAANDONOR zelf weer niet in beeld komt. alleen maar werving met de eenzijdige informatie van de NTS. Besteed nu ook eindelijk eens aandacht aan de informatie die wél over de DONOR gaat en die te vinden is op bovengenoemde website.