Categorieën: Sport

PKC’83 geeft Balk een pak slaag

In de eerste klasse E van het zaterdagvoetbal haalde PKC’83 hard uit tegen middenmoter Balk. Het werd 5-0 voor de Groningers.

De ruststand was 1-0, maar die had hoger moeten zijn. PKC was veel beter en schoot ook nog eens twee strafschoppen op de paal.

Balk moest na een rode kaart vlak voor rust met tien man verder. Na de pauze ging het vervolgens hard. Michel Boonstra scoorde drie keer. Huseyin Kurt en Erdem Yeni eenmaal. PKC klom naar de tiende plaats.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Andor Heij

Recente berichten

Nieuwe campagne biedt steun aan mantelzorgers

De gemeente Groningen en Steunpunt Humanitas lanceren maandagavond de nieuwe mantelzorgcampagne ‘Voor wie zorg jij?’…

28 minuten geleden

Fietser gewond naar ziekenhuis na aanrijding op Hereweg

Op de Hereweg, vlak voor de verkeerslichten met de Stationsweg en het Zuiderpark, vond rond…

59 minuten geleden

Extreem droge maartmaand in Groningen: ‘Ook begin april lijkt er weinig verandering te komen’

De maand maart staat tot nu toe hoog in de lijst van droogste maanden ooit…

1 uur geleden

Meer noorderlingen kozen afgelopen jaar voor euthanasie

De noordelijke Regionale Toetsingscommissie Euthanasie (RTE) kreeg vorig jaar 1.013 meldingen van euthanasie. Dat is…

1 uur geleden

Wereldtuberculosedag: UMCG-arts meet zweet vingertopje om te zien of patiënten tb-medicatie goed innemen

Patiënten met tuberculose (TB) kunnen over niet al te lange tijd met een simpele zweettest…

3 uur geleden

Fietser gewond door aanrijding in Helpman

Op de kruising tussen de Helper Brink en Beethovenlaan vond maandagochtend een aanrijding plaats tussen…

3 uur geleden