Categorieën: 112

Vertraging op A7 door ongeluk

Automobilisten op de A7 tussen Heerenveen en Groningen moeten maandagochtend rekening houden met vertraging. De oorzaak is een ongeluk op de Weg der Verenigde Naties.

Het ongeluk gebeurde rond 08.00 uur. Twee auto’s kwamen door nog onbekende oorzaak met elkaar in botsing. Drie mensen raakten gewond en moesten met ambulances naar het ziekenhuis worden overgebracht.

Door het ongeluk kwam er een file van acht kilometer te staan tussen Boerakker en Hoogkerk. De auto’s zijn inmiddels weggesleept. De verwachting is dat de file geleidelijk zal gaan oplossen.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Winkelcentrum Paddepoel is aan het einde van dit jaar Jumbo en sportschool rijker

Winkelcentrum Paddepoel is aan het verbouwen. Eind dit jaar komen er een Jumbo en een…

1 uur geleden

Mediahuis neemt juridische stappen tegen vermeende ‘koper’ van verdwenen titels

Het Groninger Dagblad en het Harener Weekblad zijn toch niet verkocht aan uitgeverij ROVAVO. De…

2 uur geleden

Nieuwe campagne biedt steun aan mantelzorgers

De gemeente Groningen en Steunpunt Humanitas lanceren maandagavond de nieuwe mantelzorgcampagne ‘Voor wie zorg jij?’…

3 uur geleden

Fietser gewond naar ziekenhuis na aanrijding op Hereweg

Op de Hereweg, vlak voor de verkeerslichten met de Stationsweg en het Zuiderpark, vond rond…

3 uur geleden

Extreem droge maartmaand in Groningen: ‘Ook begin april lijkt er weinig verandering te komen’

De maand maart staat tot nu toe hoog in de lijst van droogste maanden ooit…

3 uur geleden

Meer noorderlingen kozen afgelopen jaar voor euthanasie

De noordelijke Regionale Toetsingscommissie Euthanasie (RTE) kreeg vorig jaar 1.013 meldingen van euthanasie. Dat is…

4 uur geleden