GasTerra Flames had woensdagavond, drie dagen na de overwinning op Apollo in Amsterdam, ook geen moeite met Landstede. In Zwolle werd het 55-72.
In de eerste drie kwarten waren de verschillen niet groot. Na het eerste kwart was het 12-19, bij rust 27-32. Na drie kwarten was de stand gelijk: 44-44. Meer zat er niet in voor Zwolle. Flames maakte een 0-10 run, en hoewel Landstede nog terugkwam tot 53-59, drie minuten voor tijd, gaven de Groninger basketballers de wedstrijd niet uit handen. Een tweede 0-10 run volgde, en de wedstrijd was gespeeld.
Topscorer bij Flames waren Quentin Pryor met 17 punten (5 rake driepunters uit 7 pogingen!) en Jason Dourisseau met 14 punten.
Flames staat bovenaan in de Dutch Basketball League en heeft nu 60 punten uit 34 wedstrijden.
Groningen krijgt er deze vrijdag een nieuwe weg bij: de Máximaweg. Die ligt parallel aan…
Een groep medewerkers van het Beatrix Kinderziekenhuis in de stad heeft woensdag al fietsend een…
Na de Fietsersbond uit ook het Platform Gerrit Krolbrug, samen met een aantal bewonersorganisaties, grote…
De Doperse Dis is door de ChristenUnie Groningen uitgeroepen tot Barmhartige Samaritaan van het jaar.…
De gemeenteraad van Groningen heeft met grote meerderheid een motie aangenomen waarin het kabinet wordt…
FC Groningen heeft woensdagavond verloren van AZ in het AFAS stadion in Alkmaar. De Groningers…