Het hoofdkantoor van Gasunie wordt woensdagavond in blauw licht gehuld. Met de actie wordt speciale aandacht gevraagd voor de Wereld Autisme Dag. Wereldwijd doen meer dan 180 steden en 35 landen op 6 continenten mee aan dit speciale project.
Onder de naam ‘Light it up Blue’ worden jaarlijks op 2 april bijna 2000 gebouwen en beelden blauw verlicht. In voorgaande jaren zijn onder andere het Empire State Building in New York, het Sydney Opera House in Australië en het beeld ‘Christus de Verlosser’ in Rio de Janeiro blauw verlicht.
Blauw is de kleur van de internationale Autismebeweging. Ruim één procent van de Nederlanders – ongeveer 190.000 mensen – heeft te kampen met een vorm van autisme.
In de nieuwe werkweek krijgt de zon alle ruimte. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis is het…
Een bijzonder concert zondagmiddag in de Lutherse Kerk. Klarinetorkest Capriccio gaf een eerbetoon aan de…
Het brandwondencentrum van het Martini Ziekenhuis bereidt zich voor op de opvang van eventuele slachtoffers…
Jeroen Eefting uit de stad wil in november mee gaan doen aan de marathon van…
Koploper GRC Groningen verspeelde in de tweede klasse H zondag twee punten. Een klasse lager…
In een leegstaand gebouw van het UMCG aan de Antonius Deusinglaan heeft zondagmiddag korte tijd…