Foto: 112groningen.nl
Bij een kop-staart botsing op de Kluiverboom is dinsdagmiddag een vrouw lichtgewond geraakt. Ze kon ter plaatse door ambulancepersoneel behandeld worden.
Het ongeluk gebeurde rond 16.00 uur. Door nog onbekende oorzaak kwam een witte auto, waar de vrouw in reed, in botsing met een andere auto. Omdat bij de melding gesproken werd over een mogelijke beknelling werd behalve de politie en een ambulance ook de brandweer ter plaatse gestuurd.
Bij aankomst bleek de schade mee te vallen. Brandweerlieden hebben de vrouw uit de auto helpen komen, waarna ambulancepersoneel zich over haar ontfermd heeft. Een kind, dat in dezelfde auto zat, kwam met de schrik vrij, en kreeg van politieagenten een teddybeer. Dezelfde politie heeft onderzoek gedaan naar de oorzaak van het ongeluk.
Het Noord Nederlands Orkest (NNO) is verbaasd over het besluit van de gemeente om geen…
Het weekend begint vrijdag stralend en op zaterdag stijgt de temperatuur tot 21 graden. De…
Het is mogelijk om je aan te melden voor de Groninger Ondernemersprijs 2025. Vorig jaar…
In het nieuwe Zuiderplantsoen wordt een dezer dagen een zogeheten tijdcapsule begraven. (meer…)
In een café aan de Grote Markt staat een gedekt tafeltje met een glanzende theepot…
IJshockeydoelman Danylo Douma van GIJS Groningen is geselecteerd voor het Nederlands team. Hij zat al…