foto van 112 Groningen
Een hertje lag zondagmiddag in het water bij de Van Iddekingebrug. Een reddingspoging mocht niet baten.
Terwijl een roeier het beestje naar de kant probeerde te duwen, sprong een man uit Leiden zelf in het water om het dier te redden. Op de wal is het hertje door de man en door mensen van de dierenambulance nog gereanimeerd, maar het was vergeefs. Het bezweek van uitputting.
Kinderen die het zagen gebeuren bedankten de redder uitvoerig. De man was op vakantie in de Stad met zijn gezin.
Zaterdagmiddag vanaf 15.00 weer live sport op de radio bij OOG SPORT. Met waterpolo, basketbal…
Slachtoffers van seksueel misbruik en andere zedenmisdrijven moeten minimaal een jaar wachten voordat hun rechtszaak…
Jans Zwiers uit Groningen fietst van 27 april tot 5 juni naar León in Spanje.…
Het Noord Nederlands Orkest (NNO) is verbaasd over het besluit van de gemeente om geen…
Het weekend begint vrijdag stralend en op zaterdag stijgt de temperatuur tot 21 graden. De…
Het is mogelijk om je aan te melden voor de Groninger Ondernemersprijs 2025. Vorig jaar…
Bekijk reacties
Respect voor deze man!
Helaas heeft het niet geholpen. Er verdrinken veel meer Reeën in kanalen. We moeten kanalen anders gaan aanleggen, niet in een bak maar met geleidelijke overs. De damwanden kun je een meter onder water aanleggen, dan kunnen dieren het water gewoon weer uit komen (en dronken mensen ook).
Je zou wellicht eens beter om je heen kunnen gaan kijken om te zien dat men de beschoeing van kanalen, waar het aan groot onderhoud/vervanging toe is, al zo veel als mogelijk vervangt door natuurvriendelijke oevers.
Geen mogelijkheid verloren laten gaan om mij terecht te wijzen hè middenweg. Maar wederom zonder een voorbeeld te geven. Ik laat het dus maar weer bij een domme sneer van jouw gemakzuchtig brein.
Ik heb tenminste nog een brein wat enigszins werkt, kun jij niet zeggen, maar dat terzijde. Ga eens kijken bij van het Van Starkenborgkanaal vanaf de spoorbrug richting Aduard, of een deel van het Hoendiep o.a. in Hoogkerk, delen van het Aduarderdiep, enz.enz. In de planning staan o.a. delen van het Noord Willemskanaal en Eemskanaal.
Zoals gewoonlijk beperk jij je tot de theorie, je zou eens naar buiten moeten gaan, weg van je pc en om je heen kunnen gaan kijken. Niet enkel naar de natuur, maar ook naar het volplempen van deze stad met goedkoop ogende bouwsels van baksteen en beton, wellicht dat dan ook bij jou de ogen open gaan en je tot inkeer gaat komen, hoeveel teveel er wordt gebouwd in deze eens zo mooie stad.
Was dat nou zo moeilijk? Een paar voorbeelden geven. Kan natuurlijk weer niet zonder sneer. Ik sluit niet uit dat je alsnog uit je nek lult. Het is me nog nooit opgevallen dat er ook maar ergens natuurlijke oevers zijn in het van Starkenborgh.