De rechter heeft een 52-jarige Groninger veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voor een poging tot doodslag.
De man stond tijdens een ruzie in een woning aan de Wibenaheerd met een mes te zwaaien. Hij raakte daarbij een 20-jarige kennis in de oksel. Het slachtoffer moest naar het ziekenhuis, met zware verwondingen aan een long, milt en middenrif.
De Stadjer werd ook nog veroordeeld voor het mishandelen van zijn vriendin. Hij heeft een strafblad met meerdere geweldsdelicten.
Jeugdbescherming Noord en Veilig Thuis Groningen heeft een verbeterplan gemaakt. Dat was nodig vanwege hardnekkige…
Het openbaar vervoer moet de komende jaren flink uitgebreid worden. Dat blijkt uit het concept…
Het aantal ligplaatsen voor wonen op het water wordt voorlopig niet verhoogd. Dat antwoordt het…
De gemeenteraad trekt weer de wijk in om met de wijkbewoners te praten. Op woensdag…
Luciano Valente en Thom van Bergen keren deze woensdag met een goed gevoel terug bij…
Velocitas 1897 heeft dinsdagavond de halve finale van de districtsbeker in het amateurvoetbal bereikt. Op…