Categorieën: 112

Leden motorclub bedreigden automobilist met wapen

De drie leden van de motorclub No Surrender die woensdagmiddag in Marum zijn gearresteerd, werden opgepakt omdat ze eerder op die dag een weggebruiker in Groningen met een vuurwapen hebben bedreigd. Dat gebeurde op de Weg der Verenigde Naties.

Het slachtoffer werd volgens eigen zeggen ingehaald door een personenauto en zonder enige aanleiding richtte de bestuurder van de waten een vuurwapen op hem. Onderzoek bracht de politie op het spoor van een 32-jarige man uit Marum, een lid van No Surrender. Ook een 31-jarige uit Sneek en een 43-jarige uit Marum werden aangehouden die ook in de auto gezeten hadden.

Tijdens een huiszoeking vond de politie een vuurwapen met scherpe munitie aan. Daarnaast werden drie messen en twee telefoons in beslag genomen. De drie mannen worden donderdag gehoord.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
André Huitenga

Recente berichten

“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”

“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”

De zon laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis zit de…

9 uur geleden
Esperantotunnel voorzien van asfaltEsperantotunnel voorzien van asfalt

Esperantotunnel voorzien van asfalt

De Esperantotunnel is de afgelopen dagen voorzien van asfalt. De bedoeling is dat de nieuwe…

9 uur geleden
Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt: “Boodschap van hoop opschrijven”Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt: “Boodschap van hoop opschrijven”

Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt: “Boodschap van hoop opschrijven”

Een groep Oekraïners uit Haren, Groningen en verschillende andere locaties in de provincie heeft zaterdag…

10 uur geleden
Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”

Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”

Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…

10 uur geleden
Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”

Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”

Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…

11 uur geleden
Stolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaandeStolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaande

Stolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaande

Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…

14 uur geleden