Categorieën: 112

Bromfietscontrole levert veel bekeuringen op

Bij een grote bromfietscontrole, donderdag in de binnenstad kwamen veel gebreken naar voren. Er gingen 30 brom- en snorfietsen op de rollertestbank.

Bijna de helft van de voertuigen kon te snel rijden. Een daarvan kon 70 km per uur halen. Van 5 brom-/snorfietsen is het kentekenbewijs ingenomen.

Daarnaast zijn bekeuringen uitgeschreven voor rijden zonder rijbewijs (2x), rijden zonder verzekering (2x), niet kunnen tonen rijbewijs (1x), gladde band (1x), valse naam opgeven (1x) en een valse kentekenplaat (1x).

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Betsie Meijer

Recente berichten

“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”

De zon laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis zit de…

3 uur geleden

Esperantotunnel voorzien van asfalt

De Esperantotunnel is de afgelopen dagen voorzien van asfalt. De bedoeling is dat de nieuwe…

3 uur geleden

Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt: “Boodschap van hoop opschrijven”

Een groep Oekraïners uit Haren, Groningen en verschillende andere locaties in de provincie heeft zaterdag…

4 uur geleden

Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”

Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…

4 uur geleden

Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”

Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…

5 uur geleden

Stolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaande

Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…

8 uur geleden