Foto: Sybren Mulder
De atleet Thijmen Kupers van het Groningse Team 4 Mijl is zondag tijdens de Fanny Blankers Koen Games in Hengelo derde geworden op de 800 meter. Zijn teamgenote Marcella Herzog won op dezelfde dag de Ladies Run in Groningen.
Thijmen Kupers voltooide de 800 meter in Hengelo in 1 minuut 45,68. Hij verbeterde zijn persoonlijk record met 0,78 seconden. De 22-jarige atleet hoopt in augustus tijdens het EK Atletiek in Zürich hoge ogen te gooien op die afstand.
Zijn clubgenote Marcella Herzog werd zondag in Groningen winnares van de Ladies Run. Ze voltooide de 10 kilometer in 35 minuten en 17 seconden. Haar clubgenote Stefanie Bouma werd tweede op 8 seconden. Elisa de Jong van Groningen Atletiek won de wedstrijd over 5 kilometer. De Ladies Run trok bijna 1900 deelneemsters. Zij doneerden 4.000 euro aan het goede doel, Pink Ribbon.
De provincie Groningen stelt een bedrag van 4 miljoen euro beschikbaar voor kleine ondernemers die…
In de Bosboom Toussaintstraat werd dinsdagmiddag een man aangehouden, omdat hij stunts uithaalde met zijn…
Van 7 tot en met 11 april tijdens 'Radio On Tour' slaat KINK de handen…
OBS Meander en IKC Rietzee organiseerden dinsdag een sponsorloop. Al het geld dat is opgehaald…
Bij winkelcentra Selwerd, Helpman en de Wijert zijn dinsdag nieuwe betaalregels ingegaan om te parkeren.…
Het Bronchoscopisch Interventie Centrum stond afgelopen week met hun mond vol tanden toen het een…