Kaartautomaat Noorderstation
Er komt woensdag 9 juli een week lang een servicepunt op het hoofdstation in Groningen om passagiers aan de OV kaart te krijgen.
Volgende week wordt het traditionele treinkaartje vervangen door een eenmalige OV chipcard.
De spoorwegen hebben echter liever dat reizigers een persoonlijke OV chipcard aanschaffen. Daarom wordt er bij het servicepunt voor twee euro een chipcard aangeboden en bovendien wordt de foto die op de kaart komt ter plekke gemaakt.
Op de Bornholmstraat heeft laat op vrijdagavond een aanrijding plaatsgevonden. Daardoor is één van de…
PKC'83/Team Amoeri blijft in de degradatiezorgen na het 2-2 gelijke spel vrijdagavond thuis tegen Fermonia…
Het weekend wordt één van de frissere in de afgelopen periode. Zaterdag kent nog opklaringen,…
Het zaterdagelftal van Be Quick 1887 heeft een opvallende versterking binnen gehaald: Oud prof Said…
De 44 studenten geneeskunde die tussen 2016 en 2018 werden aangenomen als beurspromovendi bij het…
Volt, GroenLinks en Partij voor de Dieren in de Provinciale Staten willen duidelijkheid rond de…
Bekijk reacties
Ik wou dat Qbuzz dat ook deed, door bijvoorbeeld een weekeindvrij aan te bieden voor 29 euro per maand, en dan het hele weekeind lekker op stap in Groningen en Drenthe. Lege stoelen genoeg in het weekeinde!
Laat Qbuzz die achterlijke eurokaartjes eerst maar eens afschaffen.
Als nu Arriva zijn volstrekt onleesbare en ondeugdelijke chipkaartapparatuur dan ook maar eens aanpast op de stations. B.v. dezelfde apparatuur als NS
Dubois,
maar arriva kan iets voor je doen wat ns niet kan.
Wat ? De volgorde van je vdu-reizen veranderen.