Foto: Sebastiaan Scheffer
Een bijzonder gezicht was het donderdag voor de patiëntjes van het Beatrix Kinderziekenhuis. In plaats van de glazenwasser kwam er een piraat in bijbehorend schip langs om de ramen schoon te maken.
“Het idee komt uit New York”, vertelt Mirjam van Gent van het ziekenhuis. “De ramen worden daar schoon gemaakt door Spiderman. Samen met collega’s ontstond toen het idee om zoiets ook hier te doen.” Van Gent noemt de actie belangrijk. “De kinderen die hier behandeld worden zijn ernstig ziek. Met zulke evenementen vergeten ze even dat ze hier zijn.”
Jeoffrey de Ru is de glazenwasser die als piraat aan de slag mag. “Ik hoorde het idee van mijn baas en ik heb gelijk ingestemd met het plan. We hebben een mooi kostuum gehuurd en het bakje omgetoverd tot schip.” De Ru noemt de werkdag één van de mooiste werkdagen in zijn carrière. “De kinderen die naar je zwaaien, die met grote ogen staan te kijken, dat is onvergetelijk.”
De gemeente Groningen is goed bezig met het omvormen van het wagenpark naar een emissieloos…
Henderika Kingma is de nieuwe manager Vrouwenvoetbal van FC Groningen. De huidige trainer/coach van meiden…
Het economische niveau in Groningen en Noord Drenthe moet over 30 jaar gelijk zijn aan…
Een groep van soms tientallen jongens zorgt sinds een aantal weken voor overlast bij de…
Op een schip dat afgemeerd lag bij de Gerrit Krolbrug is in de nacht van…
De provincie Groningen zag vorig jaar het aantal verblijvende toeristen het meest toenemen van alle…
Bekijk reacties
LEUEUEUEUEUK !!!!
Groot compliment !!!!