Veel sportverenigingen in de stad zijn onaangenaam verrast over de aangekondigde forse huurverhoging van de sportaccommodaties. De gemeente wil de huur in twee jaar tijd met 22 procent verhogen.
Dit vanwege een tekort. De gemeente geeft dit jaar en volgend jaar namelijk 230 duizend euro meer uit dan dat begroot was. Naast de huurverhoging wordt bezuinigd op onderhoud en investeringen in sportaccommodaties.
Sportverenigingen zijn bang dat zij gedwongen worden de contributie of kantineprijzen te moeten verhogen. Enkele clubs gaan bezwaar aantekenen tegen de huurverhoging.
De komende dagen zijn met één woord te omschrijven als het over het weer gaat:…
Het verleggen van de busbaan van de Oosterhamrikkade naar de Vinkenstraat en de E. Thomassen…
Door een beperking in de Wet goed verhuurderschap kan wethouder Rik van Niejenhuis (PvdA) van…
De Groningse kunstenaar Michiel Thijssing stuurde in juni 2005 een schilderij op reis. Dit bracht…
De gemeente wil zich actief gaan inzetten bij het ondersteunen van VvE's om verduurzamingsmaatregelen in…
FC Groningen heeft woensdagavond een oefenwedstrijd tegen Schalke 04 met 1-0 verloren. In het Parkstadion…
Bekijk reacties
Met dank aan Dag Isthi, de weldoener voor de FcG en de promotor voor HET MONSTRUM.
Zijn zij dom of ben ik het. Je moet juist sport promoten in plaats van de kosten verhoging zodat sporters of sportclubs niet
meer aan sport kunnen doen of sport aanbieden. Gezond zijn door sporten zorgt er voor dat ander bedreigingen op de loer liggen.
Deze winter werd duidelijk aangegeven dat de bouwkosten van de nieuwe topsporthal bij de Euroborg uit een huursverhoging voor alle sportclubs gehaald zou worden. Toen hebben de sportclubs lopen slapen? Een paar miljoen euro haal je niet met een paar procentjes huurverhoging. Heh heh! zijn ze dan eindelijk wakker!