De Duitse busonderneming Publicexpress, die lange afstandsverbindingen vanaf onder meer Groningen verzorgd, is failliet. Dat melden Duitse media. Volgens de curator zijn er kandidaten om het bedrijf over te nemen. De bussen blijven voorlopig nog gewoon rijden.
Volgens de berichten is het bedrijf in de problemen gekomen door de economische crisis. Er werken twintig mensen bij Publicexpress. De curator verwacht dat de overname snel rond komt.
Publicexpress begon in 2004 als buslijn tussen Groningen en Oldenburg. In de loop van de jaren zijn er diverse verbindingen bij gekomen. Naar eigen zeggen vervoert het bedrijf jaarlijks zo’n 200.000 mensen.
De gemeente Groningen vraagt om herziening van het ontwerp luchthavenbesluit Eelde. Het springt daarmee op…
De nieuwe, kindvriendelijke knoopcelbatterij, bedacht en mede ontwikkeld door twee voormalige artsen uit het UMCG,…
Komende maandag, dinsdag en woensdagnacht zou een aantal bewoners van De Meeuwen en rond de…
De gemeente roept ontwikkelaars op om met plannen te komen voor de voormalige parkeergarage aan…
In 'Eem de stad in' is Rutger van der Weerd de gast aan tafel. Hij…
Een deel van de Boumaboulevard is van vrijdag (vanavond) 19:00 uur tot maandag 19:00 uur…
Bekijk reacties
http://www.oogtv.nl/2014/08/directeur-marquart-weg-bij-publicexpress/
de oprichter/directeur verliet 'toevallig' de zaak vorige maand...
Ons hele leven hangt met toevalligheden aan elkaar.
Positief of negatief; het is maar net aan welke zijde van de streep je bivakeert