Bron foto: Piet Wichers
Openluchtbioscoop “Zienemaan & Sterren” vertoont vrijdagavond de wereldpremiere van “Brood op de Markt.¨ De film is samengesteld uit concerten van Herman Brood & His Wild Romance.
De film is gratis toegankelijk en is vrijdagavond vanaf 21.30 uur te zien op de Grote Markt. “Brood op de Markt” duurt 80 minuten en bestaat uit nooit eerder vertoond beeldmateriaal van live-optredens, opgenomen in Groningen en omgeving.
De film volgt de band over een periode van ruim 25 jaar, van kroeg naar concertzaal. “Brood op de markt” is een opmaat naar de documentaire “Ik beschouw jou wel als een vriend”, over het leven van de zanger en kunstenaar. Die film komt later dit jaar uit.
Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…
In een woning aan de Verlengde Hereweg heeft zondagmiddag korte tijd brand gewoed. Bij de…
Donar heeft zondagmiddag in Brussel verloren van Brussels Basket. In een wedstrijd met twee gezichten…
Nova Tech Lycurgus is de play-offs om de landstitel prima begonnen. In de eerste wedstrijd…
Een team van Recovery Divers heeft op Koningsdag een telefoon uit de Zuiderhaven gevist die…
De stad ligt er op deze zondag weer netjes bij waarbij de sporen van het…