De politie zoekt getuigen van een ongeval dat zaterdagmiddag rond 17.00 uur plaatsvond op de kruising Eikenlaan/Berkenlaan. Een betrokkene is er vandoor gegaan.
Een 52-jarige man uit Groningen werd door een achteroprijdende motor aangereden toen hij wilde afslaan naar de Berkenlaan, terwijl hij wachtte voor een tegenligger. De motorrijder reed erg hard en botste ook nog op de 44-jarige tegenligger. Een getuige zou de aanrijding hebben gefilmd en werd bedreigd door de motorrijder. De motorrijder ging er vandoor op een brommer met een maat die hem te hulp was gekomen. Hij liet de motorfiets achter.
Rond 17.30 uur meldde de gewonde motorrijder, een 23-jarige Groninger, zich op het politiebureau aan de Rademarkt. Hij is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Zijn letsel is nog onbekend. De man had geen rijbewijs.
Nieuwe beplanting is op een aantal plekken niet goed aangeslagen aan het H.W. Mesdagplein. Daarom…
Begin volgende maand vervangt de gemeente het asfalt van de Bottemaheerd en een deel van…
Een groep Duitse hooligans toog vrijdag door het centrum van Groningen. Ze ontvouwden op de…
Bewoners van de 'kabouterhuisjes' aan de Van Oldenbarneveltlaan 8 t/m 28 en Borgwal 100 t/m…
Een 40-jarige man uit Groningen kreeg vrijdag een celstraf van vier maanden opgelegd, omdat hij…
De gemeente Groningen vervangt de komende weken het asfalt op verschillende middengeleiders in Lewenborg door…
Bekijk reacties
Wat een mongool...keihard straffen dat figuur.
Lijkt wel een trend te worden om zonder rijbewijs op een motor te stappen.