Foto: Anouk Stevens
Een fietsende Stadjer die op indrukwekkende wijze een trompet na kan doen. Daar zoekt dirigent Remko Wind nog naar. De trompettende fietser moet een rol spelen bij een bijzonder concert op de Grote Markt op 18 oktober.
Het concert is de opening van het festival “voor nieuwsgierige oren” Sounds of Music. Wind heeft al de burgemeester, een bouwkraan van het Groninger Forum, de Martinitoren en een accordeonbus voor zijn orkest gecharterd, maar de trompet-imitatie ontbreekt nog.
Wind heeft de Stadjers gezien, maar hij weet niet wij hij is. Iedereen die de man kent of weet waar hij regelmatig te vinden is, kan dat doorgeven via www.facebook.com/Veenbrand.
Update woensdagmiddag:
De oproep heeft gewerkt. De mysterieuze trompettist is gevonden. Of hij ook tijdens het concert acte de présence zal geven, is nog niet bekend.
Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…
Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…
In een woning aan de Verlengde Hereweg heeft zondagmiddag korte tijd brand gewoed. Bij de…
Donar heeft zondagmiddag in Brussel verloren van Brussels Basketball. In een wedstrijd met twee gezichten…
Nova Tech Lycurgus is de play-offs om de landstitel prima begonnen. In de eerste wedstrijd…
Een team van Recovery Divers heeft op Koningsdag een telefoon uit de Zuiderhaven gevist die…
Bekijk reacties
vreemde trompet!
Wat grappig. Ik heb die man inderdaad vaak voorbij zien fietsen, altijd "trompetterend". Ook wel eens een praatje met hem gemaakt als we samen voor de stoplichten stonden te wachten. Helaas weet ik zijn naam niet. Wel vermoed ik dat hij in een van de noordelijke stadswijken woont(Oosterpark/Ulgersmaborg/Leeuwenborg), omdat ik hem vaak tegen ben gekomen in de St. Janstraat, voor het UMCG of op het Linneusplein.
Bij de mcdonalds in Westerhaven kwam regelmatig een man over de vloer die een zeer goede trompet-imitatie deed. Wel een tijdje geleden dat ik hem voor het laatst gezien heb. Als hij binnenkwam of wegging liet hij even een galm horen, haha.