foto: Martin Nuver 112groningen.nl
Een snackbar aan de Eikenlaan in Selwerd is woensdagavond overvallen. De twee overvallers gingen er met de kassalade vandoor.
Het tweetal kwam even na half tien de snackbar binnen. Een van hen had een mes in de handen. Ze stopten de kas vervolgens in een deels gescheurde blauwe zak.
De overvallers hebben een donkere huidskleur en zijn beide ongeveer 1.80 meter lang. De ene droeg een blauwe driekwart jas met capuchon. De ander droeg een donkere jas, een trainingsbroek met twee witte strepen en donkere schoenen met witte neuzen. De politie vraagt getuigen contact op te nemen.
Politieagenten hebben deze donderdagochtend een man aangehouden voor een geval van bedreiging aan de Eikenlaan…
"Geldklopperij", "een melkkoe" en "Amsterdamse toestanden". Het OOG Panel is kritisch op de nieuwe parkeerregels…
De gemeente Groningen is goed bezig met het omvormen van het wagenpark naar een emissieloos…
Henderika Kingma is de nieuwe manager Vrouwenvoetbal van FC Groningen. De huidige trainer/coach van meiden…
Het economische niveau in Groningen en Noord Drenthe moet over 30 jaar gelijk zijn aan…
Een groep van soms tientallen jongens zorgt sinds een aantal weken voor overlast bij de…