Categorieën: Nieuws

Aardbevingen Groningen beïnvloedbaar door slimme gaswinning

Aardbevingen in Groningen zijn beïnvloedbaar door slimme gaswinning. Dat zegt bodemonderzoeker professor Rien Herber van de Rijksuniversiteit.

Herber is onder andere lid van de MijnRaad en Lid van de Raad van Toezicht Geologische dienst Nederland. Hij bestudeert de aardbevingen in stad en lande. Sinds 10 maanden is de gaswinning bij Slochteren verminderd en dat heeft effect. Er zijn aanmerkelijk minder bevingen ten opzicht van vorig jaar.

In januari praat de Tweede Kamer over de gaswinning.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Ecco van Oosterhout

Bekijk reacties

  • We hebben er al eerder over geschreven, geef NIET in 1 keer heel veel hoop, maar elke keer een beetje. En ze doen het weer, zoals we al hadden verwacht.

Recente berichten

Oostzijde Winschoterdiep opnieuw dicht vanwege asfaltering

Winschoterdiep-oostzijde, de weg aan de oostzijde van het kanaal in de richting van het Europapark,…

1 uur geleden

A28 richting Groningen dicht na ongeval

Verkeer op de A28 in de richting van Groningen moet voorlopig omreizen vanwege een ongeluk…

2 uur geleden

Enthousiaste kinderen op schoolvoetbaltoernooi van Bslim

Op sportpark Esserberg was woensdagochtend en middag een groot schoolvoetbaltoernooi. Het toernooi wordt eens per…

2 uur geleden

Vrachtwagen komt klem te zitten onder de Jopie Buiterbrug in Groningen

Een kleine vrachtwagen is woensdagmiddag vast komen te zitten onder de loopbrug over de wielerbaan…

3 uur geleden

Politie onderzoekt tuin aan Rijksweg in Groningen

Rechercheurs en politieagenten hebben woensdagmiddag in grote getalen een tuin onderzocht aan de Rijksweg in…

3 uur geleden

Wethouder maakt zich veel zorgen over overlast afvalverwerker Gideonweg: “Het knelt op deze plek”

Wethouder Rik van Niejenhuis (PvdA) maakt zich veel zorgen over de overlast die veroorzaakt wordt…

3 uur geleden