foto: Marc Samsom / Flickr.com - creative commons license
In januari gaan de Noorderbinnensingel en de Werfstraat op de schop. Het hoofdriool wordt vervangen evenals de leidingen voor gas, elektriciteit en water. Andere straten zullen volgen.
In de loop van volgend jaar worden de leidingen in de Grote en Kleine Appelstraat, de Grote en Kleine Kruisstraat en delen van de Nieuwe Kijk in ’t Jatstraat en Nieuwe Boteringestraat vervangen.
Vanzelfsprekend gaan deze werkzaamheden hinder opleveren voor de bewoners. Met eventuele vragen kunnen ze terecht op een informatiebijeenkomst op donderdag 11 december in het buurtpand Ebbingekeet aan de Nieuwe Ebbingestraat 81 vanaf 19.30 uur.
Zaterdag in OOG SPORT volop voetbal. Live flitsen van vier duels, PKC'83-Velocitas 1897 uit 1H,…
De gemeente Groningen vraagt om herziening van het ontwerp luchthavenbesluit Eelde. Het springt daarmee op…
De nieuwe, kindvriendelijke knoopcelbatterij, bedacht en mede ontwikkeld door twee voormalige artsen uit het UMCG,…
Komende maandag, dinsdag en woensdagnacht zou een aantal bewoners van De Meeuwen en rond de…
De gemeente roept ontwikkelaars op om met plannen te komen voor de voormalige parkeergarage aan…
In 'Eem de stad in' is Rutger van der Weerd de gast aan tafel. Hij…
Bekijk reacties
Handig! Januari en februari zijn juist maanden met vorst.