Categorieën: Sport

Oud Groningen trainer Robert Maaskant weer bij NAC

Oud FC Groningen trainer Robert Maaskant gaat aan de slag bij NAC. Maaskant moet de club uit Breda na de winterstop behouden voor de eredivisie. NAC staat voorlaatste.

Maaskant was in het seizoen 2012-2013 trainer van FC Groningen. Hij haalde de zevende plek, maar enkele ongelukkige uitspraken in de media maakten Maaskant niet erg populair in Groningen.

Zo kraakte hij de reddingsactie van Veendam door Henk de Haan en zei Maaskant bij het passeren van de draaiende camera van OOG TV dat de toenmalige verdediger Johansson “Nog geen kut kon dekken”.

Maaskant trainde NAC eerder al twee jaar. Na FC Groningen werd hij trainer van Dynamo Minsk uit Wit Rusland en daarna was Maaskant assistent bij het Amerikaane Columbus Crew.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Andor Heij

Bekijk reacties

Recente berichten

RUG 28e op ranglijst voor meest internationale universiteiten ter wereld

De Rijksuniversiteit Groningen is vijf plekken gestegen op de World’s Most International Universities 2025 ranglijst.…

6 uur geleden

Dinsdag af en toe zon en zo’n 13 graden

Groningen is begonnen aan een wisselvallige en zachte week. Volgens OOG-weerman komen regen, opklaringen en…

6 uur geleden

RSJ besluit: Van Mesdagkliniek wordt rookvrij

Dr. S. van Mesdag wordt de eerste rookvrije tbs-kliniek in Nederland. Ondanks beklag van patiënten…

7 uur geleden

Piepende rookmelder leidt tot arrestatie naakte man

De politie heeft maandagavond een naakte man gearresteerd in een woning aan de Meeuwerderweg. De…

9 uur geleden

Ongeval veroorzaakt file op de A7 richting Heerenveen

Maandagmiddag rond 17.00 uur is een file ontstaan op de A7. Ter hoogte van afrit…

10 uur geleden

Doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is klaar en geopend

De doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is maandagmiddag open gegaan. Het fietspad loopt vanaf de…

11 uur geleden