Categorieën: Sport

Schaatster Foske Tamar van der Wal stopt

Foske Tamar van der Wal hangt haar schaatsen na dit seizoen aan de wilgen. De 28-jarige marathonschaatster vreest dat de wil om te winnen er niet meer is.

Van der Wal werd tweemaal Nederlands kampioen op kunstijs en eenmaal op natuurijs. Het seizoen 2011-2012 was haar beste: toen behaalde ze maar liefst twintig zeges.

Na dit seizoen stopt ook de ploeg van Foske Tamar van der Wal ermee. Haar teamgenoten, onder wie Danielle Bekkering, moeten dus nieuw onderdak zien te vinden.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

RUG 28e op ranglijst voor meest internationale universiteiten ter wereld

De Rijksuniversiteit Groningen is vijf plekken gestegen op de World’s Most International Universities 2025 ranglijst.…

8 uur geleden

Dinsdag af en toe zon en zo’n 13 graden

Groningen is begonnen aan een wisselvallige en zachte week. Volgens OOG-weerman komen regen, opklaringen en…

8 uur geleden

RSJ besluit: Van Mesdagkliniek wordt rookvrij

Dr. S. van Mesdag wordt de eerste rookvrije tbs-kliniek in Nederland. Ondanks beklag van patiënten…

9 uur geleden

Piepende rookmelder leidt tot arrestatie naakte man

De politie heeft maandagavond een naakte man gearresteerd in een woning aan de Meeuwerderweg. De…

11 uur geleden

Ongeval veroorzaakt file op de A7 richting Heerenveen

Maandagmiddag rond 17.00 uur is een file ontstaan op de A7. Ter hoogte van afrit…

12 uur geleden

Doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is klaar en geopend

De doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is maandagmiddag open gegaan. Het fietspad loopt vanaf de…

13 uur geleden