Categorieën: Nieuws

Chef’Special en The Dodo’s op Bevrijdingsfestival

Het Bevrijdingsfestival Groningen heeft op 5 mei Chef’Special, The Dodo’s, La Pegatina en Ambassadeur van de Vrijheid Jett Rebel op het hoofdpodium staan. Met The Jillionaire, Ares, Cho en SBMG als eerste bevestigingen krijgt ook het programma van de talentenpodium vorm.

Met de komst van The Dodo’s uit San Francisco komen ook liefhebbers van indie/folk aan hun trekken. The Dodo’s zijn geen onbekende meer in Groningen. Hun optreden in poppodium VERA in 2008 werd door bezoekers zelfs als beste concert van het jaar bestempeld.

Naast optredens van deze en vele andere artiesten zijn er allerlei activiteiten rond het thema van dit jaar, ‘vrijheid geef je door’.

Menno van Duinen

Recente berichten

Fietser gewond na aanrijding met auto op Verlengde Hereweg

Op de Verlengde Hereweg vond donderdagavond een ongeval plaats tussen een automobilist en een fietser.…

13 minuten geleden

Plaatsing eerste dakconstructies op Hoofdstation

Bij het Hoofdstation is aannemer Anton Rail & Infra begonnen met het plaatsen stalen dakconstructies…

20 minuten geleden

Bewoners complex Laarmanhof op straat door gaslucht

Bewoners van een appartementencomplex aan de Laarmanhof in Haren roken donderdagmiddag een gaslucht. Dat meldt…

3 uur geleden

Basisschool de Pit zorgt voor inclusiever onderwijs met ‘GRIPklas’

Deze week is het de week van het inclusief onderwijs. Daarin wordt aandacht gevraagd voor…

3 uur geleden

Half uur geen treinen tussen Groningen Europapark en Assen

Tussen Groningen Europapark en Assen rijden donderdag tussen 16.30 uur en 17.00 uur geen treinen.…

4 uur geleden

Werknemers Iederz leveren tientallen euro’s per maand in

Wethouder Carine Bloemhoff is boos op het kabinet, want medewerkers van Iederz krijgen per maand…

5 uur geleden