Categorieën: 112

Vrouw opgepakt voor diefstal pinpassen

De politie heeft een 20-jarige vrouw zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden voor de diefstal van pinpassen en geld bij oudere mensen.

De diefstallen vonden eind mei en begin juni vorig jaar plaats in de wijk Paddepoel, op het Helperplein en in Leek. Later dat jaar werden in Nieuwegein en Assen wederom slachtoffers gemaakt. De vrouw kwam in beeld toen zij met een gestolen pinpas geld bij een betaalautomaat pinde. De beelden werden in september getoond in het programma Opsporing verzocht, waarna zij door kijkers werd herkend.

De vrouw werd drie weken geleden in Deventer aangehouden. Zij bleek betrokken te zijn bij minstens zes zaken van zakkenrollerij en diefstal van geld in Groningen. Ze heeft met gestolen pinpassen duizenden euro’s gepind. De politie vermoedt dat zij samen met anderen meerdere diefstallen heeft gepleegd, en sluit meer aanhoudingen niet uit.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

‘Zondag zonovergoten, ook komende dagen veel ruimte voor de zon’

De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Ook de temperatuur zit in de lift…

3 uur geleden

Liveblog: Groningen viert Koningsdag (gesloten)

Groningen viert zaterdag de verjaardag van koning Willem-Alexander. Op verschillende plekken in de gemeente vinden…

3 uur geleden

Persoon gewond bij steekincident Westerhaven

Op de Westerhaven is zaterdagavond een persoon gewond geraakt bij een mogelijk steekincident. Dat meldt…

3 uur geleden

Langs de Erven wint opnieuw ‘Mooiste straat’-bokaal in Meerstad

De straat Langs de Erven in het dorp Meerstad heeft zaterdag de 'Mooiste straat'-bokaal gewonnen.…

6 uur geleden

Koningsdag verbindt Noordlaren: “Wie maakt het mooiste papieren vliegtuigje?”

Met een gezamenlijk ontbijt begon zaterdag het Koningsdagprogramma in Noordlaren. Volgens Agniete van Everdingen is…

10 uur geleden

Jong talent van het Harens Lyceum op Koningsdagpodium: “Geoliede machine”

De leerlingen van schoolband XXL van het Harens Lyceum beleefden zaterdag een spannende dag. In…

10 uur geleden