Het nieuwe College van Gedeputeerden wil dat de gaswinning in Groningen direct wordt teruggebracht naar 27 miljard kuub per jaar, en vervolgens snel naar 12 miljard kuub.
Dat staat in de plannen van het kersverse provinciebestuur. Uit de plannen blijkt ook dat het college de fusie tussen gemeenten niet urgent vindt. Fusies worden niet opgelegd, gemeenten bepalen zelf of ze willen samengaan of niet. Haren zou bijvoorbeeld een onafhankelijke gemeente kunnen blijven.
Het college vindt Groningen Airport Eelde belangrijk voor het noorden. De bestaande subsidies blijven gehandhaafd, maar er komt in principe geen nieuwe overheidssteun.
Op de Grote Markt in Groningen zijn maandagmiddag drie informatiepanelen onthuld over het belang van…
Winkelcentrum Paddepoel is aan het verbouwen. Eind dit jaar komen er een Jumbo en een…
Het Groninger Dagblad en het Harener Weekblad zijn toch niet verkocht aan uitgeverij ROVAVO. De…
De gemeente Groningen en Steunpunt Humanitas lanceren maandagavond de nieuwe mantelzorgcampagne ‘Voor wie zorg jij?’…
Op de Hereweg, vlak voor de verkeerslichten met de Stationsweg en het Zuiderpark, vond rond…
De maand maart staat tot nu toe hoog in de lijst van droogste maanden ooit…