Een 37-jarige man uit Groningen is zaterdagmorgen aangehouden op verdenking van auto-inbraak. Een getuige zag dat de man zich verdacht ophield rondom geparkeerde campers aan de Bieskemaar en alarmeerde de politie.
Agenten spraken de man vervolgens aan. Hij kon zich niet legitimeren. Bij de fouillering werden bij hem een navigatiesysteem en een portemonnee aangetroffen. Deze spullen bleken even daarvoor te zijn gestolen uit een geparkeerde auto. De verdachte is ingesloten voor verhoor.
In de stad zijn in nauwelijks een maand tijd ruim 80 auto’s open gebroken. Eerder deze week werd een andere autokraker ingerekend. De politie deed afgelopen week een oproep naar getuigen. Onderzoek moet uitwijzen of de verdachte ook met andere autokraken in verband kunnen worden gebracht.
Op de Hereweg, vlak voor de verkeerslichten met de Stationsweg en het Zuiderpark, vond rond…
De maand maart staat tot nu toe hoog in de lijst van droogste maanden ooit…
De noordelijke Regionale Toetsingscommissie Euthanasie (RTE) kreeg vorig jaar 1.013 meldingen van euthanasie. Dat is…
Patiënten met tuberculose (TB) kunnen over niet al te lange tijd met een simpele zweettest…
Op de kruising tussen de Helper Brink en Beethovenlaan vond maandagochtend een aanrijding plaats tussen…
De hockeyvrouwen van Groningen hebben zondag in Breda met 3-1 verloren van Push. (meer…)