Foto: Sebastiaan Scheffer
Er ligt sinds dit weekeinde een tijdelijke voetgangers en fietsers brug over de Oostelijke ringweg bij de Stadsweg.
De voormalige fietsbrug is de afgelopen dagen gesloopt. Dat heeft te maken met de opknapbeurt van de oostelijke ringweg.
In juli komt er een nieuwe brug. Deze wordt kant en klaar aangeleverd.
Woensdagavond heeft een aanrijding plaatsgevonden op de Bieskemaar in Groningen. Een automobilist en een fatbiker…
De afgelopen twee weken is een bijzonder hoog aantal dode ganzen rond het Woldmeer in…
Winschoterdiep-oostzijde, de weg aan de oostzijde van het kanaal in de richting van het Europapark,…
Verkeer op de A28 in de richting van Groningen moet voorlopig omreizen vanwege een ongeluk…
Op sportpark Esserberg was woensdagochtend en middag een groot schoolvoetbaltoernooi. Het toernooi wordt eens per…
Een kleine vrachtwagen is woensdagmiddag vast komen te zitten onder de loopbrug over de wielerbaan…
Bekijk reacties
Welke planner heeft dit ingepland. De brug komt pas ergens in juli en dan ga je de oude brug dus minstens 2 maanden van te voren slopen.
Ging er gisteren over heen en heb dus toen ik 's avonds weer naar huis ging maar besloten via de Rijksweg/Damsterdiep te gaan want het is een ramp van een noodbrug, helemaal voor iemand met hoogtevrees. De vloerdelen buigen door en alles rammelt. Zitten wel vast met tightwraps maar toch.
Voordat je een nieuwe brug kan plaatsen moet er natuurlijk aardig wat voorwerk worden verricht.