Categorieën: Sport

Tweede plaats even uit zicht voor PKC’83

In de eerste klasse E op zaterdag verzuimde PKC’83 dinsdagavond dichter bij de tweede plek te komen. In eigen huis werd het inhaalduel tegen rode lantaarndrager Viboa uit Winsum met 2-0 verloren.

De tweede plaats betekent een vervangende periodetitel en daarmee nacompetitie voor een plek in de hoofdklasse. PKC is wel koploper in de derde periode, die bij winst ook recht geeft op nacompetitie.

PKC kreeg dinsdagavond aardig wat kansen, maar dat gold ook voor Viboa dat strijdvaardiger en effectiever was. Serginho Fatima en Wouter Bloem scoorden voor de ploeg uit Winsum, die door de winst drie plekken klom en nu elfde staat.

Andor Heij

Recente berichten

Jongeren intimideren personeel en klanten McDonald’s Herestraat

Een groep van soms tientallen jongens zorgt sinds een aantal weken voor overlast bij de…

11 minuten geleden

Brand op schip bij Gerrit Krolbrug

Op een schip dat afgemeerd lag bij de Gerrit Krolbrug is in de nacht van…

27 minuten geleden

Toerisme nam in Groningen het sterkste toe

De provincie Groningen zag vorig jaar het aantal verblijvende toeristen het meest toenemen van alle…

41 minuten geleden

Stralende dagen in het verschiet, temperatuur kan komend weekend plaatselijk op 20 graden uitkomen

Er staan Groningen een paar uiterst aangename lentedagen te wachten. Veel zonneschijn en weinig wind…

11 uur geleden

Debat bouw appartementen Van Heemskerkcstraat ontaardt in gekissebis: “Dieptrieste vertoning”

Een debat over het realiseren van een appartementengebouw aan de Van Heemskerckstraat in de Zeeheldenbuurt…

11 uur geleden

Typhoon, Maan, Goldkimono en Sticks naast Zoë Tauran op Bevrijdingsfestival

De organisatie van Bevrijdingsfestival Groningen heeft woensdag een deel van de line-up bekendgemaakt voor de…

13 uur geleden