Categorieën: 112

Lange files na twee ongevallen op A7

Bij twee aanrijdingen dinsdagmiddag op de A7 bij Leek die in de avondspits voor lange files zorgden raakten drie personen gewond. Twee van hen moeste voor onderzoek naar het ziekenhuis.

Omstreeks half vijf botste een aantal auto´s uit de richting Groningen tegen elkaar, nadat de voorste wagen vanwege langzaam rijdend verkeer afremde. Door het ongeval ontstond een kilometerslange file.

Ook het verkeer uit de richting Drachten kwam in een file terecht. Een automobiliste op die rijbaan zag geen kans op tijd te remmen en botste op de auto voor haar. De politie en Rijkswaterstaat wikkelden de aanrijdingen af.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Menno van Duinen

Recente berichten

1H: Ruime zege Be Quick 1887, nederlaag Oranje Nassau

Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…

9 seconden geleden

Koploper PKC’83 verspeelt drie punten in derby tegen Velocitas

Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…

1 uur geleden

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

2 uur geleden

Demonstratie tegen racisme en fascisme trekt vierhonderd mensen: “Nadenken over vervolg” (foto’s)

De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…

6 uur geleden

Automobilist botst tegen boom bij Harendermolen

Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…

7 uur geleden

Downers en vrienden dansen op Raadhuisplein: “Kunnen deelnemen in de maatschappij is belangrijk”

Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…

8 uur geleden