Foto: Andries Oord
In een flatwoning aan de Paramaribostraat in de Korrewegwijk is rond middernacht een explosief gevonden. Een deel van een flat moest hierdoor ontruimd worden, en de straat werd afgezet.
Volgens woordvoerder Ernest Zinsmeijer van de politie kwam er zondagavond een melding binnen van buurtbewoners dat er buiten op straat met een luchtbuks was geschoten. Agenten hebben deze man vervolgens aangehouden. Bij hun onderzoek stuitten ze in de woning van de man op een explosief. Volgens buurtbewoners is de man fervent verzamelaar van wapens.
In allerijl werden de bewoners van zestien woningen geëvacueerd. Zij werden opgevangen op een nabijgelegen politiebureau. De EOD is ter plaatse gekomen om onderzoek te doen. Daaruit bleek dat het explosief niet gevaarlijk was. Tegen 05.00 uur mochten de bewoners weer terug naar huis.
Ex-burgemeester Koen Schuiling gaat in hoger beroep tegen zijn veroordeling tot schennispleging. Dat meldt Dagblad…
De organisatie van het Hullabaloo Festival heeft nieuwe namen bekendgemaakt van artiesten die op 6…
Jeugdbescherming Noord en Veilig Thuis Groningen heeft een verbeterplan gemaakt. Dat was nodig vanwege hardnekkige…
Het openbaar vervoer moet de komende jaren flink uitgebreid worden. Dat blijkt uit het concept…
Het aantal ligplaatsen voor wonen op het water wordt voorlopig niet verhoogd. Dat antwoordt het…
De gemeenteraad trekt weer de wijk in om met de wijkbewoners te praten. Op woensdag…
Bekijk reacties
Lekker dan, Ik was gewoon blijven liggen. Paniekzaaiers.