Foto: Andries Oord
De politie heeft maandagnacht een 40-jarige Stadjer aangehouden op verdenking van zware mishandeling. Hij had een 50-jarige stadsgenoot met een mes verwond.
De verdachte fietste over de stoep in de Dirk Huizingastraat toen hij in botsing kwam met een 50-jarige wandelaar. Toen die hem vertelde dat hij op de straat moest gaan fietsen, pakte de verdachte een mes en probeerde hem te steken. De wandelaar wist dat af te weren, maar liep daarbij wel een snijwond op aan zijn hand.
De fietser ging er vandoor, maar kon dankzij een goed signalement in de Nieuwe Ebbingestraat worden ingerekend. De verdachte man is voor nader onderzoek ingesloten en het mes werd in beslag genomen.
De hockeyvrouwen van Groningen hebben zondag in Haren met 3-3 gelijkgespeeld tegen Schaerweijde. (meer…)
In de nieuwe werkweek krijgt de zon alle ruimte. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis is het…
Een bijzonder concert zondagmiddag in de Lutherse Kerk. Klarinetorkest Capriccio gaf een eerbetoon aan de…
Het brandwondencentrum van het Martini Ziekenhuis bereidt zich voor op de opvang van eventuele slachtoffers…
Jeroen Eefting uit de stad wil in november mee gaan doen aan de marathon van…
Koploper GRC Groningen verspeelde in de tweede klasse H zondag twee punten. Een klasse lager…
Bekijk reacties
De stekende stadjer reed vast op een gestolen stadsfiets.
Als het een echte Stadjer betreft, dan was ie makkelijk te vinden. Daar schijnen er niet zoveel meer van te zijn namelijk.
Er worden dagelijks kinderen geboren van echte blanke stad-Groningers Jeroen, dat valt dus wel mee.