foto: Wouter Holsappel
Burgemeester Peter den Oudsten bracht woensdag een werkbezoek aan het Odensehuis in de Molukkenstraat. Deze inloopvoorziening biedt een veilige plek voor mensen met dementie en hun partners.
De medewerkers en bezoekers waren blij met de komst van de burgemeester. Hij heeft een goede indruk kunnen krijgen van het Odensehuis en de betekenis ervan voor de bezoekers. De toekomst van het Odensehuis ligt open. Er is nog geen structurele financiering gevonden, maar daar wordt hard aan gewerkt. De gemeente helpt hier actief aan mee.
Den Oudsten verwacht dat het bij elkaar brengen van verschillende geldpotjes gaat helpen om dit soort voorzieningen een betere basis te geven.
Het Groninger Museum heeft deze dinsdag de 50.000ste bezoeker van de tentoonstelling Hoe Van Gogh…
Racende scooters, donkere ruiten en weinig aantrekkelijke winkels. Dat is het beeld dat je ziet…
De Stadspartij 100% voor Groningen heeft vanaf komende woensdag geen vier, maar drie zetels in…
Als het aan de Partij voor het Noorden ligt, worden alsnog trappen voor voetgangers aangelegd…
De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG Protonencentrum worden opgefleurd om angst en spanning te…
Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…