Verdediger Abel Tamata van PSV en aanvaller Bryan Linssen van Heracles zijn dinsdagmiddag door FC Groningen gepresenteerd.
Van de 24-jarige Linssen was al bekend dat hij naar FC Groningen zou komen. Linssen tekende voor drie jaar. Hij had nog een doorlopend contract bij Heracles. FC Groningen betaald 850 duizend euro voor Linssen.
De 24-jarige Tamata komt transfervrij over van PSV en tekende voor twee jaar met de optie voor nog een jaar. Hij maakte in 2010 zijn debuut bij PSV. Tamata werd in 2012 voor een jaar verhuurd aan Roda JC. Het afgelopen seizoen speelde de verdediger vooral in de beloftes van PSV.
Zaterdag in OOG SPORT volop voetbal. Live flitsen van vier duels, PKC'83-Velocitas 1897 uit 1H,…
De gemeente Groningen vraagt om herziening van het ontwerp luchthavenbesluit Eelde. Het springt daarmee op…
De nieuwe, kindvriendelijke knoopcelbatterij, bedacht en mede ontwikkeld door twee voormalige artsen uit het UMCG,…
Komende maandag, dinsdag en woensdagnacht zou een aantal bewoners van De Meeuwen en rond de…
De gemeente roept ontwikkelaars op om met plannen te komen voor de voormalige parkeergarage aan…
In 'Eem de stad in' is Rutger van der Weerd de gast aan tafel. Hij…