foto: Dan Brady / Flickr.com
Het Stadsbestuur wil de komende jaren met het cultuurbeleid meer inzetten op jong talent. Dat blijkt uit de nieuwe Kadernota Cultuur.
Het college wil samen met de cultuursector een masterplan opstellen voor het ontwikkelen van cultuurtalent. Daarvoor komt er een aparte stichting, waar jonge makers terecht kunnen voor artistieke en zakelijke ondersteuning. Een projectleider brengt de betrokken partijen bij elkaar.
Het college wil met een aantal instellingen afspraken maken voor de langere termijn. Die instellingen nemen zelf meer verantwoordelijkheid tot samenwerking. Het Stadsbestuur gaat structureel 750.000 euro extra reserveren voor cultuur.
De gemeente Groningen vraagt om herziening van het ontwerp luchthavenbesluit Eelde. Het springt daarmee op…
De nieuwe, kindvriendelijke knoopcelbatterij, bedacht en mede ontwikkeld door twee voormalige artsen uit het UMCG,…
Komende maandag, dinsdag en woensdagnacht zou een aantal bewoners van De Meeuwen en rond de…
De gemeente roept ontwikkelaars op om met plannen te komen voor de voormalige parkeergarage aan…
In 'Eem de stad in' is Rutger van der Weerd de gast aan tafel. Hij…
Een deel van de Boumaboulevard is van vrijdag (vanavond) 19:00 uur tot maandag 19:00 uur…