Foto Andor Heij: Willem Lanjouw stuit op Be Quick doelman Frank Harms.
De 32-jarige Groninger spits Willem Lanjouw heeft vrijdagavond in het Essebergstadion in Haren afscheid genomen van het topamateurvoetbal. Lanjouw deed dat in stijl door te scoren tegen hoofdklasser Be Quick 1887, dat met 2-1 werd verslagen.
Lanjouw had een elftal samen gesteld met oud Be Quick spelers en spelers van Genemuiden en HHC Hardenberg waar hij de laatste drie jaar actief was.
Lanjouw speelde, op een uitstapje bij FC Groningen na, altijd bij Be Quick. Hij scoorde in zijn carriere ruim 200 keer. Hij moet stoppen vanwege een blessure aan zijn knie, die erger wordt als hij door blijft voetballen.
“Het was allemaal een toptijd”, aldus Lanjouw. “Bij Be Quick, bij Genemuiden en bij HHC, maar Be Quick was toch het meest bepalend, zelfs nu nog”. Lanjouw heeft het diploma om topamateurs te trainen, maar een club heeft hij nog niet.
Op de Bornholmstraat heeft laat op vrijdagavond een aanrijding plaatsgevonden. Daardoor is één van de…
PKC'83/Team Amoeri blijft in de degradatiezorgen na het 2-2 gelijke spel vrijdagavond thuis tegen Fermonia…
Het weekend wordt één van de frissere in de afgelopen periode. Zaterdag kent nog opklaringen,…
Het zaterdagelftal van Be Quick 1887 heeft een opvallende versterking binnen gehaald: Oud prof Said…
De 44 studenten geneeskunde die tussen 2016 en 2018 werden aangenomen als beurspromovendi bij het…
Volt, GroenLinks en Partij voor de Dieren in de Provinciale Staten willen duidelijkheid rond de…