foto: www.fcgroningen.nl
Het nieuwe Topsportzorgcentrum van FC Groningen op Sportpark Corpus den Hoorn wordt een kennis- en trainingscentrum voor alle Groninger sporters.
Dat zei manager Gerard Kemkers maandagavond tijdens de presentatie van het centrum. Het wordt niet alleen het nieuwe clubhonk voor de verschillende elftallen van de FC. De trainingshal is beschikbaar voor alle topsporters.
Verder komen er kleedkamers, kantoren en een restaurant. De bovenste etage wordt ingenomen door artsen, fysiotherapeuten, diëtisten en medische wetenschappers.
De politie is maandagavond met maar liefst zeven politieauto's uitgerukt vanwege een bijzondere melding. Volgens…
Na een frisse, maar zonnige maandag lopen de temperaturen deze week verder op. Volgens OOG-weerman…
Tbs-kliniek Van Mesdag opent 17 mei haar deuren voor bezoekers. Dat doet ze samen met…
Dinsdag- en woensdagavond 1 en 2 april kunnen Groningers genieten van een lichtshow op de…
Het Groningse waterschap Hunze en Aa’s voert een niet eerlijk kwijtscheldingsbeleid, meldt vakbond FNV. Aanstaande…
De Bosboom-Toussaintstraat in de Wijert is maandagmiddag grotendeels afgezet door de hulpdiensten. Volgens de politie…
Bekijk reacties
Bij kritische vragen over dit sportcentrum schoot pistolen paultje het onderwerp af naar niet terzake doende. Ook een manier van positieve voorstelling van zaken (?).