foto: GALERIEopWEG / Flickr.com
Rijkswaterstaat voert van vrijdagavond 24 juli tot en met zaterdagochtend 25 juli asfalteringswerkzaamheden uit aan de N7 tussen Groningen en Hoogezand.
Tijdens de werkzaamheden is de weg afgesloten voor al het verkeer richting Hoogezand. Het verkeer wordt met behulp van borden omgeleid via de Europaweg.
Het gaat om regulier onderhoud. Ook de vangrail en de bewegwijzering wordt aangepakt.
De politie is maandagavond met maar liefst zeven politieauto's uitgerukt vanwege een bijzondere melding. Volgens…
Na een frisse, maar zonnige maandag lopen de temperaturen deze week verder op. Volgens OOG-weerman…
Tbs-kliniek Van Mesdag opent 17 mei haar deuren voor bezoekers. Dat doet ze samen met…
Dinsdag- en woensdagavond 1 en 2 april kunnen Groningers genieten van een lichtshow op de…
Het Groningse waterschap Hunze en Aa’s voert een niet eerlijk kwijtscheldingsbeleid, meldt vakbond FNV. Aanstaande…
De Bosboom-Toussaintstraat in de Wijert is maandagmiddag grotendeels afgezet door de hulpdiensten. Volgens de politie…
Bekijk reacties
Ik neem aan dat het hier om het Euvelgunnetracé gaat. Halen ze dan ook die hobbels eruit?
Hobbels worden door RWS nooit mee genomen.Het contract zegt alleen nieuwe deklaag.!
Hobbels en gaten zijn extra werk.Ze hebben net 14 dagen geleden de gaten voor/na de duiker in de Afslag/bocht Hoogezand A 7 > zuidelijke ringweg N 7 (Euvelgunneweg)eruit gehaald.