Categorieën: Sport

Tjaronn Chery voor drie jaar naar QPR

FC Groningen middenvelder Tjaronn Chery heeft voor drie jaar getekend bij Queens Park Rangers. Dat meldt de Engelse club maandagavond.

QPR speelt volgend seizoen op het tweede niveua in Engeland, maar de club uit Londen heeft de ambitie om weer terug te keren naar het hoogste niveau.

Chery speelde twee jaar voor FC Groningen. Hij kwam over van ADO Den Haag. De hoogte van zijn transfersom is niet bekend gemaakt. Het zou om drie miljoen euro gaan.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Andor Heij

Bekijk reacties

  • Nu nog even afwachten of Feyenoord de Clasie-miljoenen niet gebruikt om de verdediging van de FC leeg te kopen.

  • Veel plezier aan Chery beleefd! Jammer van de gelimiteerde transfersom. Want dan Had Nijland vijf miljoen voor hem gevraagd en gekregen, en hadden we een gelijkwaardige vervanger kunnen kopen.

    Na aftrek van 15% voor ADO, uitbetaling aan spelersfonds, belasting, investeringen in jeugdopleiding, "voorfinanciering" van aankoop Linssen, zal er nog geen miljoen overblijven.

    We hebben weliswaar Rusnak, maar die komt voorlopig door een gebrek aan actieradius (loopvermogen) nog tekort ten opzichte van Chery.

    Gelukkig lijkt Lutje Bacuna er aan te komen. Wie weet gaat hij dit jaar al doorbreken. Groot talent volgens de kenners.

  • Dick Nanninga, een Stadjer zoals ze niet meer gemaakt worden, is veel te vroeg heengegaan.

    Een triest bericht.

  • Afgang dat, na alle mooie praatjes, deze zelfbenoemde vedette niet verder komt dat QPR.
    Hij wilde perse naar een grote competitie nadat hij om sportieve redenen, zo zei hij zelf, niet naar China of een Arabisch land wilde.
    Sportief doet hij nu eerder een stap terug dan vooruit.

    Fijn dat hij weg is en dat er toch nog 3 miljoen is ontvangen. Voor een dergelijk bedrag moet er een betere vervanger kunnen worden aangetrokken.

Recente berichten

Nieuwe informatieborden onthuld over verkoelende werking van bomen

Op de Grote Markt in Groningen zijn maandagmiddag drie informatiepanelen onthuld over het belang van…

15 minuten geleden

Winkelcentrum Paddepoel eind dit jaar een Jumbo en een sportschool rijker

Winkelcentrum Paddepoel is aan het verbouwen. Eind dit jaar komen er een Jumbo en een…

2 uur geleden

Mediahuis neemt juridische stappen tegen vermeende ‘koper’ van verdwenen titels

Het Groninger Dagblad en het Harener Weekblad zijn toch niet verkocht aan uitgeverij ROVAVO. De…

2 uur geleden

Nieuwe campagne biedt steun aan mantelzorgers

De gemeente Groningen en Steunpunt Humanitas lanceren maandagavond de nieuwe mantelzorgcampagne ‘Voor wie zorg jij?’…

3 uur geleden

Fietser gewond naar ziekenhuis na aanrijding op Hereweg

Op de Hereweg, vlak voor de verkeerslichten met de Stationsweg en het Zuiderpark, vond rond…

4 uur geleden

Extreem droge maartmaand in Groningen: ‘Ook begin april lijkt er weinig verandering te komen’

De maand maart staat tot nu toe hoog in de lijst van droogste maanden ooit…

4 uur geleden