foto: Gerrie van der Boom - Foto Klick
Donar heeft zondagmiddag in Den Bosch verloren van SPM Shoeters in het duel om de Supercup, de wedstrijd van de landskampioen tegen de bekerwinnaar. Het werd 85-72.
Donar kwam nog op voorsprong (0-2), maar daarna ging het mis. Via 15-2 eindigde het eerste kwart in 20-12. De schoten vielen niet bij Donar, en er werd veel balverlies geleden. Bij rust was het 42-31. In het derde kwart bleef Shoeters prima verdedigen, zodat Donar er maar 10 punten bij kreeg (59-41). Een groot deel van het laatste kwart moesten de Groningers de wedstrijd uitspelen zonder Ken Brown en Jason Dourisseau, die beiden hun vijfde persoonlijke fout kregen.
Topscorer bij Donar was Will Sullivan met 17 punten. Bij Shoeters was Marcel Aarts topscorer met 14 punten.
Treinreizigers tussen Groningen en Assen moeten zondagavond rekening houden met vertraging. Door een gestrande trein…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…
In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…
Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…
Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…
Bekijk reacties
Schandalig dit Donar. Basis allen Amerikaan/Canadees. Bij Den Bosch 5 Nederlanders in de basis. Groningen geen schijn van kans.