Stichting Team Alert ging dinsdagmiddag op het Zernikecomplex met studenten in gesprek over fietsverlichting. Uit onderzoek blijkt dat het gebruik van fietsverlichting onder studenten dramatisch is.
Met het project ‘Show Yourself’ hoopt de stichting studenten ervan te overtuigen fietsverlichting te gebruiken. Slechts 27 procent van de jongeren fietst tijdens of na het uitgaan met licht op de fiets. Bij de tent van Team Alert kunnen studenten fietsen terwijl ze naar een filmpje kijken. Vervolgens kunnen ze met een handtekening beloven fietsverlichting te gaan gebruiken, en krijgen ze een set fietslampjes mee.
Team Alert bezoekt de hele maand oktober nog verschillende andere steden om fietsverlichting onder de aandacht van studenten te brengen.
Donar heeft zondagmiddag in Leiden gewonnen van ZZ Leiden. De Groninger basketballers stonden kort voor…
Het is de tafeltennissers van GTTC dit weekend niet gelukt om kampioen te worden in…
In Het Viadukt aan de Euvelgunnerweg vond zaterdagavond het Verzetje plaats. Volgens Stijn ten Hoeve…
Het Bevrijdingsbos bij Noorddijk is een kunstwerk rijker. Aan de achterzijde van het bos is…
Een inwoner van de gemeente Groningen is dit paasweekend miljonair geworden. Bij de Miljoenenspel-trekking van…
De politie heeft een 32-jarige man uit Groningen aangehouden vanwege betrokkenheid bij een steekincident zaterdagavond…