De duckrace voor de IMC Weekendschool afgelopen zondag heeft 10 duizend euro opgeleverd. Op de IMC Weekendschool krijgen kinderen van 10 tot 14 jaar aanvullend beroepsonderwijs.
Deelnemers konden een badeendje kopen. Die werden door de brandweer door het water bij de Potterbakkersrijge gespoten. Het eendje dat als eerste aan de overkant kwam won.
De winnaar van de ludieke benefietrace kreeg duizend euro. Maar ook dat bedrag werd aan de school geschonken.
De zaalvoetbalsters van Drs. Vijfje gingen vrijdagavond in de eerste ronde van de play-offs al…
Groningen kan de komende dagen rekenen op zonnig, droog en steeds warmer weer. Koningsdag verloopt…
Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…
Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…
Bekijk reacties
En waar zijn die 3000 eendjes nu?
Hartstikke leuke ludieke actie, ik ben blij voor de weekendschool. Vooral als de plastic eendjes ook weer opgevist zijn! De plastic soep is al dik genoeg.
Professor Zuurbekje