Foto: Helemaal Haandrikman Facebook
Oud-OOG Radio DJ Bert Haandrikman heeft woensdagavond tijdens het RadioGala van het Jaar de Zilveren RadioSter gewonnen. Haandrikman won de prijs in de categorie beste mannelijke DJ.
Haandrikman nam het in de finale op tegen Gerard Ekdom en Lex Gaarthuis. De afgelopen dagen kon er op de drie heren gestemd worden, waarbij Haandrikman de meeste stemmen wist te verzamelen.
De radiomaker, die in Drenthe geboren werd, maakte woensdagavond kans op nog een prijs. Hij was namelijk met zijn radioprogramma Helemaal Haandrikman ook genomineerd voor de Gouden RadioRing, maar deze prijs wist hij niet te verzilveren.
Haandrikman begon zijn radiocarrière in de jaren negentig bij OOG Radio. Daarna heeft hij een aantal jaren voor RTV Noord gewerkt, waarna hij in 2002 voor de KRO ging werken. Tegenwoordig presenteert hij op iedere werkdag tussen 18.00 en 20.00 uur het radioprogramma Helemaal Haandrikman op NPO Radio 2.
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…
Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…