De Hanzehogeschool doet aangifte bij het meldpunt anti-discriminatie. De school doet dit omdat Bas van der Meer, student Small Business & Retail Management geen stage mag lopen bij een tuinbedrijf in Drachten.
Een tuinbedrijf in Drachten heeft hem geweigerd omwille van zijn seksuele geaardheid. Toen de leiding via facebook merkte dat Bas een vriend heeft, was hij niet meer welkom.
De Hanzehogeschool vindt dit een kwalijke zaak. ‘Dit past niet binnen haar waarden van actieve tolerantie en respect, aldus de website.’ Daarom ziet zij het bedrijf in Drachten als ongeschikt voor stage- en afstudeeropdrachten voor haar studenten.
De zon laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis zit de…
De Esperantotunnel is de afgelopen dagen voorzien van asfalt. De bedoeling is dat de nieuwe…
Een groep Oekraïners uit Haren, Groningen en verschillende andere locaties in de provincie heeft zaterdag…
Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…
Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…
Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…