Sportpark het Noorden. foto Andor Heij
Wat moet er veranderen aan het gemeentelijk sportbeleid? Daar gaat het dinsdagavond om tijdens een zogeheten expertmeeting in het stadhuis over sport.
Experts uit de sport praten gemeenteraadsleden bij over de stand van zaken. De bijeenkomsten zijn opgestart door de Sportkoepel. Die is opgericht nadat het Stadsbestuur vorig jaar besloten had om de tarieven van sportaccommodaties te verhogen. Dat voornemen is toen ingetrokken.
De meeting van dinsdagavond gaat onder meer over efficiency, het eigendom van clubgebouwen, de financiën en de breedtesport in relatie tot de topsport.
De politie krijgt de laatste tijd meer meldingen van overlast die bestuurders van crossmotoren en…
In het Noorderplantsoen staat sinds kort een zogenoemde smeerpaal, oftewel zonnebranddispenser. Daar kun je je…
De afgelopen jaren is het aantal daklozen in Groningen toegenomen, waaronder ook steeds meer jongeren.…
Een fietser is donderdagochtend even na achten gewond geraakt bij een aanrijding aan de Peizerbaan…
De fietsvallei Brailleweg, de verbinding voor fietsers van en naar De Wijert, onder de A28…
In de provincie Groningen circuleert een brief, zogenaamd van de politie, waarin inwoners wordt gevraagd om…