In een paintballcentrum aan de Protonstraat op industrieterrein Hoendiep heeft dinsdagavond brand gewoed. Daarbij is een groot deel van het gebouw verloren gegaan.
“Rond 19.20 uur kregen we de melding van de uitslaande brand binnen”, vertelt woordvoerder Harmen Kuijer van de brandweer. “We zijn uitgerukt met twee bluswagens en een hoogwerker.”
De brandweer heeft zich bij aankomst direct gericht op het voorkomen dat het vuur oversloeg naar naastgelegen panden. Het paintballcentrum zelf moet als verloren worden beschouwd. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. Hier wordt onderzoek naar gedaan.
Het nablussen van de brand ging tot in de late uurtjes door. De brandweer liet onder andere een kraan komen waarmee de wanden uit elkaar getrokken konden worden, zodat smeulende resten afgeblust konden worden.
Dat een meerderheid van de Tweede Kamer dinsdag ingestemd heeft om geen kernafval op te…
Het Groninger Museum heeft deze dinsdag de 50.000ste bezoeker van de tentoonstelling Hoe Van Gogh…
Racende scooters, donkere ruiten en weinig aantrekkelijke winkels. Dat is het beeld dat je ziet…
De Stadspartij 100% voor Groningen heeft vanaf komende woensdag geen vier, maar drie zetels in…
Als het aan de Partij voor het Noorden ligt, worden alsnog trappen voor voetgangers aangelegd…
De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG Protonencentrum worden opgefleurd om angst en spanning te…
Bekijk reacties
Dan maar outdoor paintball in de puinhopen.